OŚRODEK DLA UZALEŻNIONYCH OD ALKOHOLU, HAZARDU LUB INNYCH UŻYWEK

Galeria

Ranczo Salemi to Ośrodek dla uzależnionych od alkoholu, hazardu i innych używek położony w niezwykle malowniczym miejscu na Sycylii. Usytuowany jest na wysokości 500 m n.p.m, a otaczają go piękne, piaszczyste plaże i najlepsze regiony do wspinaczki oraz wędrówek w Europie. Nic dziwnego, że pacjenci naszego ośrodka leczenia uzależnień czują się u nas jak w domu. Gwarantuje im to nie tylko wyjątkowa atmosfera ciepła, szacunku i bezpieczeństwa, ale również możliwość obcowania z naturą i panującym wokół spokojem. Fantastyczne, sielankowe wręcz krajobrazy są znakomitym tłem do tego, co u nas najważniejsze – skutecznej terapii, która pomaga odzyskać kontrolę nad własnym życiem.
W miejscu takim jak Ranczo Salemi leczenie uzależnień przebiega harmonijnie i płynnie, a goście mają możliwość maksymalnego otwarcia się i oczyszczenia umysłów. Czas tu płynie powoli, ale wypełniony jest zajęciami takimi jak klasyczna psychoterapia, medytacja, joga czy terapia z udziałem zwierząt. Wszystko po to, by pobyt w ośrodku dla uzależnionych od alkoholu i innych używek był nie tylko niezwykle przyjemny, ale także stanowił początek nowego, lepszego życia, pozbawionego nałogów. Goście, prócz codziennych zajęć, zapewniony mają również udział w wycieczkach faktultatywnych, jakie oferuje nasz orodek leczenia uzależnień, aby skorzystać z dobrodziejstw regionu, w jakim się znajdujemy.

Ośrodek dla uzależnionych od alkoholu, hazadru i innych nałogów – czy to miejsce dla mnie?

Wyjazd do miejsca takiego jak Ośrodek Leczenia Uzależnień na Sycylii to bardzo duży krok i sposób na chwilowe odcięcie się od własnej codzienności wypełnionej trudnościami, ale nie powinniśmy rozumieć tego jako ucieczkę przed problemem. Wręcz przeciwnie – to właśnie tutaj leczenie uzależnień jest bardzo skuteczne, gdyż w nowym miejscu zwykle jesteśmy bardziej otwarci na nowe doświadczenia. Z pomocą psychoterapeutów otwieramy się na samych siebie i łatwiej jest nam zrozumieć własne obawy, lęki i bariery. W tak pięknym miejscu jak Salemi na Sycylii łatwiej nam dostrzec też stojące przed nami możliwości i docenić to, co w życiu naprawdę piękne. Tutaj piękno jest na wyciągnięcie ręki, a zdjęcia zaprezentowane w powyższej galerii znakomicie to obrazują. Wybierz nasz Ośrodek Dla uzależnionych od Alkoholu i nie tylko i zawalcz o swoje życie.

Chcesz porozmawiać? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń:
Tel: +48 603 241 264
Tel: +39 320 928 66 52
WhatsApp: +48 603 241 264‬‬


  Informacje

  adres: Contrada San Giuseppe Paradiso N. 138/A sns 91018 Salemi , ITALY

  zadzwoń do nas: +48 603 241 264
  WhatsApp:
  +48 603 241 264

  e-mail: kontakt@terapiasycylia.pl