OŚRODEK TERAPII UZALEŻNIEŃ

Terminy

Prywatny ośrodek terapii uzależnień

– Terapia 4 i 2 tygodniowa


Dostępne terminy rozpoczęcia terapii, jakimi dysponuje ośrodek terapii uzależnień
   2024:  8 Wrzesien 2 tygodnie

 

                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 8000 EUR- 4 tygodnie
 4250 EUR –  2 tygodnie

Ośrodek oferuje również dłuższe pobyty do indywidualnego ustalenia.

Cena zawiera:

– Transfery z lotniska w Palermo
– Pełne wyżywienie
– Terapię grupową i indywidualną
– Codzienną jogę i medytację
– Wycieczki fakultatywne i aktywności wraz z biletami wstępu

Cena nie obejmuje przelotu, ale nasz  ośrodek terapii uzależnień oferuje pomoc w znalezieniu najdogodniejszego połączenia lotniczego.

PRZYJAZD BEZ TERAPII? JEST MOŻLIWY!

Jeśli masz ochotę nas odwiedzić, a nie chcesz brać udziału w terapii, jest to możliwe. Może jesteś niepijącym alkoholikiem lub poszukujesz spokoju i chcesz wypocząć na Ranczo Salemi, serdecznie zapraszamy. W naszej ofercie stworzyliśmy taką opcję bez konieczności udziału w terapii grupowej przy jednoczesnym korzystaniu z innych aktywności. 

1200 EUR – 1 tydzień

Dane do przelewu:

Pawel Durakiewicz bank Uni Credit Swift UNCRITM1J74

nr w EUR – IT 78 E020 0881 9400 0010 6793 328

W tytule przelewu proszę wpisać „oplata”.

Co ma do zaoferowania nasz Ośrodek Terapii Uzależnień?

Dwutygodniowy pobyt w miejscu takim jak ośrodek terapii uzależnień to najlepszy sposób na rozpoczęcie nowego, pozbawionego nałogu życia. Kompleksowo zorganizowana terapia, łącząca tradycyjną psychoterapię wraz z jogą, medytacją i Animal Assisted Therapy, to nasz skuteczny sposób na pomoc pacjentom w powrocie do dobrego samopoczucia, harmonii i równowagi emocjonalnej. Wszystkie zajęcia w naszym ośrodku dla uzależnionych prowadzone są przez doświadczoną kadrę terapeutów, specjalizujących się w różnych dziedzinach – tak, by w maksymalnie skuteczny sposób pomóc każdemu uzależnionemu zmierzyć się z jego problemami i je pokonać. Pobyt daleko od domu, w prywatnym ośrodku terapii uzależnień, pozwala pacjentom na chwilę oderwać się od codzienności i otworzyć na to, co nowe – terapię, która w całkowicie inny sposób pozwoli spojrzeć na dotychczasowe życie.

Oprócz terapii, Ośrodek dla uzależnionych Ranczo Salemi oferuje odwiedzającym gościom dodatkowe atrakcje w postaci wycieczek fakultatywnych. Region, w którym się znajdujemy, ma bardzo wiele do zaoferowania – niezależnie od tego, czy nasi goście preferują spokojne zwiedzanie czy aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Wierzymy, że obcowanie z naturą i sport pomagają oczyścić umysł i przygotować się na pracę z samym sobą podczas terapii. Nasi goście po pobycie często mówią nam, że nasz ośrodek terapii uzależnień był dla nich jak drugi dom, a dla nas to największy komplement. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że stworzenie domowej atmosfery otwartości, ciepła i bezpieczeństwa pomaga gościom przezwyciężyć swoje lęki i w maksymalny sposób skorzystać z możliwości, jaką daje profesjonalna terapia uzależnień. Zapraszamy do Ranczo Salemi, gdzie znajdziesz pomoc, na jaką zasługujesz!

Chcesz porozmawiać? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń:
Tel: +48 603 241 264
Tel: +39 320 928 66 52
WhatsApp: +48 603 241 264‬‬


  Informacje

  adres: Contrada San Giuseppe Paradiso N. 138/A sns 91018 Salemi , ITALY

  zadzwoń do nas: +48 603 241 264
  WhatsApp:
  +48 603 241 264

  e-mail: kontakt@terapiasycylia.pl