TERAPIA ZA GRANICĄ

Ośrodek leczenia uzależnień Ranczo Salemi na Sycylii

Jesteś uzależniony? Poszukujesz pomocy? Terapia za granicą jest bardzo dobrym pomysłem z wielu powodów. Pobyt w Ośrodku dla Uzależnionych za granicą pozwoli Ci się maksymalnie otworzyć na terapię i związane z nią nowe doświadczenia, dzięki czemu leczenie ma szansę okazać się dużo bardziej skuteczne, niż w kraju. Ranczo Salemi to idealne miejsce na to, by rozpocząć nowe, pozbawione nałogu życie. Każdy dzień podczas wyjazdu wypełniony jest terapią z doświadczonymi specjalistami, medytacją, jogą i terapią z udziałem zwierząt. Pobyt w ośrodku, usytuowanym w tak pięknym i słonecznym miejscu, umożliwia również dodatkowe aktywności na świeżym powietrzu, co sprzyja wyjściu z nałogu. Wyjazd do Ośrodka Leczenia Uzależnień za granicą, położonego w malowniczym miejscu pośród gór Sycylii, skąd rozpościera się widok na piaszczyste wybrzeża, to sposób na zdystansowanie się od swoich problemów i spojrzenie na nie z innej perspektywy.

Dlaczego warto?

ośrodek leczenia uzależnień za granicą

Jedyna taka terapia za granicą dla Polaków

ośrodek leczenia uzależnień psychoterapia
Tradycyjna psychoterapia uzupełniona o jogę i medytację
terapia uzależnień z udziałem zwierząt animal assisted therapy

Korzystamy również z terapii z udziałem zwierząt

Terapia za granicą cennik

2-tygodniowy pobyt w Ośrodku dla Uzależnionych na Sycylii

Metody terapii, z jakich korzysta nasz Ośrodek dla Uzależnionych za granicą:

  • Tradycyjna psychoterapia z certyfikowanymi specjalistami
  • 12-krokowy Model Minnesota
  • Medytacja
  • Joga
  • Hridaya Joga
  • Animal Assisted Therapy – terapia z udziałem zwierząt

dowiedz się więcej o naszych metodach terapii za granicą »

6400 zł

Cena zawiera:

 • Transfery z lotniska w Palermo
 • Badanie lekarskie
 • Pełne wyżywienie
 • Terapię grupową i indywidualną
 • Codzienną jogę i medytację
 • Wycieczki fakultatywne i aktywności wraz z biletami wstępu
 • Ubezpieczenie zdrowotne
 • Cena nie obejmuje przelotu, ale nasz Ośrodek Leczenia Uzależnień za granicą oferuje pomoc w znalezieniu najdogodniejszego połączenia lotniczego.

Co jeszcze oferujemy?

ośrodek leczenia uzależnień na Sycylii malownicze położenie
Ośrodek położony w niezwykle malowniczym miejscu
sycylijskie góry możliwość zwiedzenia zakątków Sycylii w okolicy Ośrodka Terapii

Proponujemy atrakcyjne wycieczki fakultatywne

dodatkowe aktywności możliwe w czasie pobytu w Ośrodku dla Uzależnionych
Mnóstwo okazji do aktywności na świeżym powietrzu

Ośrodek Leczenia Uzależnień za granicą to miejsce dla Ciebie

Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca, w którym skutecznie zwalczysz nałóg, nasz Ośrodek dla Uzależnionych za granicą Ranczo Salemi to bardzo dobry wybór. Terapia w tak pięknym i słonecznym miejscu pozwala na dotarcie w głąb swojej duszy i zrozumienie wszelkich przyczyn własnych problemów. Spokój, harmonia i poczucie bezpieczeństwa, jakie panują w naszym Ośrodku, pozwalają na skupienie się na sobie, odprężenie i maksymalne wykorzystanie dobra, jakie niesie za sobą terapia pod okiem doświadczonych specjalistów. Nasi terapeuci to osoby, które znakomicie zrozumieją sytuację, w jakiej się znajdujesz i pomogą znaleźć z niej najlepsze wyjście. Daleko od domu i otaczających Cię na co dzień problemów będziesz mógł skupić się na sobie i własnej przyszłości bez nałogu. Terapia za granicą gwarantuje Ci również dyskrecję i intymność, abyś bez obaw mógł przejść przez wszystkie kroki terapii, uzupełnionej jogą, medytacją i niezwykle przyjemną terapią z udziałem zwierząt.

Szacunek i empatia, jaką zostaniesz otoczony w tym wyjątkowym miejscu, pozwolą Ci otworzyć się na to, co nowe, bez poczucia wstydu. Nasi pacjenci z dużym sentymentem wspominają domową atmosferę, jaka panuje w naszym Ośrodku Leczenia Uzależnień za granicą. Jeśli terapia kojarzyła Ci się do tej pory z czymś zawstydzającym, nieprzyjemnym i krępującym, gwarantujemy, że w naszym Ośrodku nie będziesz miał powodów do tych uczuć. Pomiędzy terapiami spędzamy czas na rozmowach, wymianie doświadczeń, a także wspólnych aktywnościach – razem zwiedzamy Sycylię, wybierając się na wycieczki fakultatywne, a także korzystamy z dobrodziejstw pięknych krajobrazów, podejmując różnego typu aktywności na świeżym powietrzu. Dwa tygodnie spędzone w Ranczo Salemi pozwolą Ci odkryć w sobie zupełnie nową osobę – pełną wewnętrznego spokoju, harmonii, pewności siebie i siły do walki z wszelkimi problemami.

Chcesz porozmawiać? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń:
Tel: +48 603 241 264
Tel: +39 320 928 66 52
WhatsApp: +48 603 241 264‬‬


  Informacje

  adres: Contrada San Giuseppe Paradiso N. 138/A sns 91018 Salemi , ITALY

  zadzwoń do nas: +48 603 241 264
  WhatsApp:
  +48 603 241 264

  e-mail: kontakt@terapiasycylia.pl